Vyberte výchozí měnu: CZK EUR GBP USD RUB PLN

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu-LIMO BAR

Jako výsledek dnes otočením kohoutku v domácnosti naplníte sklenici vodou nejen pitnou, čistou a chutnou, ale ve většině případů kvalitnější než v případě vyzdvihovaných balených vod prodávaných v obchodech. Voda z kohoutku, na malých vesnicích, ale i velkých městech není žádný démon a většina Čechů už to ví. A pokud víme, že nám z kohoutku teče kvalitní voda, můžeme na tom začít stavět.

Přesně to dělá značka LIMO BAR. Britský producent výrobníků sody dávno pochopil, že voda z kohoutku lidem neškodí, ale naopak prospívá. Položil si však otázku, zda potenciál kvalitní domácí vody dokáží naplno využít existující výrobníky sody a odpověď zněla možná překvapivě: "NE!" I nejnovější výrobníky sody včetně v Česku zavedených značek dodnes vykazují mnoho nedokonalostí či dokonce zásadních vad.

Proto LIMO BAR vstupuje na český trh se zcela novou generací výrobníků domácí sody, která vytváří vlastní pravidla a dovoluje využít potenciál kvalitní kohoutkové vody na maximum. Výrobníky sody britské značky LIMO BAR jsou 100% bezpečné, snadné na ovládání a údržbu, chytré a k tomu navíc velice hezké. Výrobníky sody LIMO BAR dokazují, že inovace a technický pokrok mají své místo v každém oboru a že vyrobit dobrou domácí limonádu je zkrátka věda. Regulace bublinek BBT
Jedině domácí výrobníky sody LIMO BAR obsahují speciální technologii regulace velikosti bublinek BBT. Tato technologie umožňuje snadno a rychle měnit velikost bublinek v nápoji. Chcete si nechat na jazyku převalovat majestátní velké bublinky, nebo si užívat skotačení tisíce bublinek malinkých? Je to na vás. Stačí nastavit regulátor velikosti bublinek do příslušné polohy a zmáčknout tlačítko sycení.
 
FFS technologie
Všechny výrobníky sody LIMO BAR včetně modelu Smart-W obsahují speciální technologii FSS, jež v sobě skrývá několik výhod najednou. Díky této technologii vyrobíte více limonády při menším množství spotřebovaného CO2. Tím ušetříte nemalé prostředky. Na jednu bombičku totiž vyrobíte až 65 litrů vynikající limonády. Navíc vám dává technologie FSS záruku 100% bezpečnosti a maximální svobodu v regulaci perlivosti nápoje.
 
Bezpečnostní ventil
Všechny výrobníky sody LIMO BAR disponují bezpečnostním přetlakovým ventilem, který v případě dosažení kritického tlaku automaticky vypustí přebytečný plyn z láhve. Tlak v láhvi můžete navíc sami ovlivnit pomocí speciálního dekompresního tlačítka vpravo vedle tlačítka sycení. Díky tomu dokázal LIMO BAR zcela vyloučit možnost náhlého úniku plynu z láhve, vyprsknutí vody či dokonce exploze láhve známé z případů konkurenčních produktů.
 
Rychloupínací lahev
Proč byste se měli dřít s nepraktickou šroubovací láhví? Všechny výrobníky sody LIMO BAR pracují s rychloupínacím (bajonetovým) systémem láhve, jenž v pevnosti uchycení a bezpečnosti nijak nezaostává za lahví šroubovací, ale připevnění láhve zabere sotva desetinu času. Jednoduše uchopíte láhev, otočíte, uslyšíte “CVAK” a můžete vyrábět svou oblíbenou sodovku. Tomuto systému říkáme v LIMO BARu Click&Fix.
 
Univerzálnost
LIMO BAR vás nenutí nakupovat podruhé něco, co už doma třeba máte. LIMO BAR pracuje s všeobecně známým druhem bombiček, takže chcete-li lepší domácí limonádu, ale nechcete investovat do dalších bombiček, nemusíte. LIMO BAR si poradí i s tím, co už doma máte. Před pořízením LIMO BARu si kompatibilitu bombiček pečlivě zkontrolujte.
 
Zdravé sirupy
Dobrou limonádu nedělá pouze kvalitní voda, ale také zdravý sirup. LIMO BAR myslí na zdraví vás i vašich dětí, proto sirupy pečlivě kontroluje a vyrábí z přírodních látek. Žádný zbytečný přidaný cukr, žádná umělá barviva. Namísto toho nejkvalitnější suroviny. Navíc naše ovocné sirupy obsahují velký podíl ovocné složky (min. 33%) a prospívají tak vašemu zdraví.Odkaz na výrobníky sody LIMO BAR za výbornou cenu: www.helkon.cz/kuchynske-spotrebice/vyrobniky-sody/stranka-1-28.html

Výrobníky sody LIMO BAR získaly v USA prestižní cenu za inovační přínos v oboru domácích výrobníků sody za rok 2012. Tuto cenu značce LIMO BAR přiřknuli američtí obchodníci, jež měli za úkol nahlédnout právě na obor domácích výrobníků sody z hlediska inovací a vybrat v tomto ohledu nejlepší produkt a značku. Jsme hrdí na to, že vybrali značku LIMO BAR.

V našem sortimentu také naleznete kromě výrobníků sody i sirupy, láhve a jiné příslušenství. Věříme, že s tímto výrobníkem sody budete spokojeni.

Sdílení článku:
Autor: Helkon | Počet přečtení: 3008x


Kontaktní informace

Milan Hofrichtr - HELKON
Dlouhá třída 903/24a
736 01 Havířov - Město
IČ: 12135488
DIČ: 6703300516

Kamenný obchod: helkon@helkon.cz
E-shop: d.hofrichtr@helkon.cz

Tel.: (+420) 603 426 394
Kamenný obchod: (+420) 596 435 272
E-shop: (+420) 603 264 509
Servis: (+420) 603 426 394

Pondělí - Pátek: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Neděle: zavřeno

GPS: 49°46'36.9"N 18°26'38.7"E

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • hotově na pobočce
  • platební kartou na pobočce
  • převodem